HAKKIMIZDA

ISIŞAH, 1982 yılında Kurucu Genel Müdürümüz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mehmet ŞAHİN tarafından; çeşitli endüstri kollarına sanayi tipi rezistans üretim ve satışını gerçekleştirmek üzere Bursa’da kurulmuştur.

Kuruluşundan 13 yıl sonra 1995 yılında üretim modelini geliştirerek, elektrikli ev aletleri için seri üretim bantları kurmuştur.

2003 Yılında ise sanayi tipi endüstriyel üretim ihtiyaçlarını/taleplerini karşılayabilmek adına ayrı bir tesis oluşturmuş, burada seri üretimden bağımsız müşteriye özel üretim e dönük çalışmalar yürütmüştür.

Bu süreçte pazarlama ve tanıtıma verdiği önemle sektörde bilinilirliği ve ürünlerine olan talep artan ISIŞAH; sektörde kalıcı olmak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına kurumsallık çalışmalarına hız vermiştir.

Bu amacına yönelik olarak 2011 yılında firmalarını ISIŞAH GROUP çatısı altında toplamış ve bağlı şirketlerin kendi uzmanlık ve kuruluş amaçları doğrultusunda hizmet vermesini sağlamıştır.

ISIŞAH GROUP, 35 yıllık ticari ve üretim geçmişi ile konusunda ülkemizin en köklü ve öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. ISIŞAH GROUP, bu öncü yapısı, sahip olduğu tecrübe ve üretimden gelen gücü ile yerel ve küresel çeşitli endüstri grupları için ısıtma sistemleri üretmeye devam etmektedir.

ISIŞAH GROUP, 35 yılda adım adım geldiği bu günkü konumunu ve sektördeki sarsılmaz yerini, öncelikle çok çalışmaya, öz sermayesine, müşterileri nezdinde oluşturduğu ticari itibar ve marka güvenine, yenilikçiliğine, sürekli yenilediği, geliştirdiği makine ve donanım yatırımlarına, gelişmiş alt yapısına ve en önemlisi oturmuş iş gücüne ve beşeri sermayesine borçludur.